Impulz Atlantida

Kód: 209
Značka: Orthodox Carp
159 Kč
Skladem

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

IMPULZ: Tekuté sirupy IMPULZ jsou navrhnuté za účelem přilákání ryb  na Vaše lovné místo, čím vzbudí pozornost a dodají IMPULZ k příjmání potravy.Vyznačují se hustější konzistencí t.j. větší hustotou jak voda, čím je zabezpečené, že se začne rozplývat až u dna, kde pohybem ryb a vodním proudem vytvoří atraktivní neviditelnou PACHOVOU STOPU, která se „rozplývá“ celým vodním sloupcem až k hladině. Obsahuje TEKUTÉ POTRAVYAMINOKYSELINYOLEJESTIMULÁTORY chuti a trávení, jemnou dávku ESENCÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJÚ.

 

Použitelné na zalívání našich HOTOVEK, pelet, partiklu a METOĎÁKU. Doporučujeme před použitím  PROTŘEPAT a po aplikaci nechat pár minut až hodin nástrahy/návnady NASÁKNOUT pro dosáhnutí maximální efektivity. NEROZPOUŠTÍ PVA!

CRAB-  ASA - KRILL - L030 PROTEIN. Boilies pre milovníkov dokonalosti. Čaro Atlantídy spočíva v prepracovanej a dokonale vyladenej rybacej zmesi, ktorá je vyrobená z minima objemových komponentov. Obsahuje však tie najlepšie sypké atraktory, extrakty komponenty z morských živočíchov, ktoré dnešná doba ponúka. Rybacie esencie a esenciálne oleje, ktoré sú použité v Atlantíde sú vyrobené na rôznych nosičoch a rozpúšťadlách. Boilies má slanú chuť a funguje celoročne. Toto boilies je vhodné na dlhodobé kŕmne kampane, kde platí zásada: čím dlhšie, tým lepšie, ale nesklame vás ani počas krátkych vychádzok na vaše oblúbené vody. V roku 2019 sme s našimi spolupracovníkmi testovali tri rôzne varianty boilies ATLANTÍDA. Dnes vám ponúkame tú najlepšiu z nich.

Balení: 250ML

Doplňkové parametry

Kategorie: Impulz
Záruka: 2 roky