Impulz Aqvatika

Kód: 206
Značka: Orthodox Carp
159 Kč
Skladem

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

IMPULZ: Tekuté sirupy IMPULZ jsou navrhnuté za účelem přilákání ryb  na Vaše lovné místo, čím vzbudí pozornost a dodají IMPULZ k příjmání potravy.Vyznačují se hustější konzistencí t.j. větší hustotou jak voda, čím je zabezpečené, že se začne rozplývat až u dna, kde pohybem ryb a vodním proudem vytvoří atraktivní neviditelnou PACHOVOU STOPU, která se „rozplývá“ celým vodním sloupcem až k hladině. Obsahuje TEKUTÉ POTRAVYAMINOKYSELINYOLEJESTIMULÁTORY chuti a trávení, jemnou dávku ESENCÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJÚ.

 

Použitelné na zalívání našich HOTOVEK, pelet, partiklu a METOĎÁKU. Doporučujeme před použitím  PROTŘEPAT a po aplikaci nechat pár minut až hodin nástrahy/návnady NASÁKNOUT pro dosáhnutí maximální efektivity. NEROZPOUŠTÍ PVA!

AQVATIKA:  , Boilies obsahuje identickou základní směs jako naše vlajková loď  JOINT, kterou jsme doplnili Olihňovou moučkou. Kapři milují játra a v AQVATICE jsme  rozhodně nešetřili. Použili jsme 3xxxldávkování, třech tekutých a třech sypkých játrových komponentů a extraktů s jemným nádechem EO Asafoetída a Robin redu. Dávkování EO Black Pepper a extraktu A.S.E. je na maximum. Boilies, které už během testování dosahovalo skvělých výsledku .Svědčí o tom množství kaprů a osobáků chycených v roce 2017 na našich a zahraničních vodách. S našimi spolupracovníkmi jsme zkoušeli během minulého roku, tři různé varianty boilies AQVATIKA. Dnes vám nabízíme do detailu vyladěnou a vypracovanou tu nejlepší verzi.

Balení: 250ML

Doplňkové parametry

Kategorie: Impulz
Záruka: 2 roky